ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

AB Projeleri Kapsamında 2.Grubumuzu Uğurladık

AB Projeleri Kapsamında 2.Grubumuzu Uğurladık

Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü Erasmus+ Okul Eğitimi Akreditasyonu kapsamında yurt dışı hareketliliği öncesinde değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Erasmus+ Hareketliliği Okul Akreditasyonu kapsamında İspanya'ya gidecek olan  okul yöneticilerimiz ile çalışmalar öncesi toplantı düzenlendi.

Toplantıya İl Müdürü Muammer Öztürk, Müdür Yardımcısı Arif Kırkpınar, Şube Müdürü Muhsin Cesur, Proje Uzmanı Eda Coşgun ve hareketlilik kapsamında İspanya'ya gidecek okul yöneticileri katılım sağladı.

Farklı çalışma alanları ve uygulamaların yerinde gözlemleneceği Avrupa hareketliliği İspanya'da gerçekleştirilecek ve 14 gün sürecek. Proje hareketliliğine katılım sağlayacak okul yöneticileri eğitim öğretimde ülkemizde uygulanmakta olan güncel uygulamaların farklı kültürlerdeki kullanım şekilleri, bireyselleştirilmiş öğretim programları, akran zorbalığı gibi işbaşı gözlem faaliyetlerine katılacak.

15-03-2023

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.