ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Adam Olacak Çocuk Projesi

Adam Olacak Çocuk Projesi

Şabanözü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan "Adam Olacak Çocuk Projesi" kapsamında ilçe velileri ve öğrencilerince hazırlanan değerler eğitimi kısa filmlerinin gala gösterimi düzenlendi.   Kısa Film Galası'na Kaymakam Murat ÇİÇEK, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet TUĞRUL,  İl Milli Eğitim Müdürü Muammer ÖZTÜRK, daire amirleri ve vatandaşlar katıldı.

Çekilen kısa filmlerin tanıtımı ile başlayan gala gösteriminde "Adam Olacak Çocuk Projesi" kapsamında hazırlanan 14 kısa film  izleyenlerin beğenisine sunuldu. 
Kısa filmlerin izlenmesinin ardından projenin hazırlanmasında emeği geçenlere plaket verilmesi ile sona erdi.

23 kişiden oluşan idareci ve öğretmen gurubu rehberliğinde velilerin, okul öncesi ve ilkokul öğrencilerimizin rol aldığı 14 kısa film dört aylık çalışma sonucunda hazırlanmıştır.  Büyük bir çaba ve beraberliğin ürünü olan bu kısa filmler , ders materyali olarak okullarımızda  kullanılacaktır. Filmler haziran ayı içerisinde , ilçe merkezinde ve beldelerinde , açık hava sineması tadında insanımızla buluşacaktır. Ayrıca videolar ders materyali olarak Bakanlığımızın Eğitim Bilişim Ağı Sosyal Eğitim Platformu'na yüklenecektir. Eminiz ki öğrencilerimizin ve yakınlarının rol aldığı filmler, oyuncularımız için de ileriki yıllar için hoş bir anı olarak kalacaktır.

Projenin hazırlanmasında ve sunumunda  emeği gecen yönetici, öğretmen, veli ve öğrencilerimize teşekkürlerimizi sunarız.

 

28-05-201928-05-2019

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.