ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Aday Öğretmenlik Seminer Çalışmaları Başladı

Aday Öğretmenlik Seminer Çalışmaları Başladı

İlimiz genelinde Millî Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğümüzün belirlediği çerçeveye bağlı kalarak ilk ataması ilimize yapılan aday öğretmenlerimizin eğitimleri devam ediyor. İlimiz genelinde 122 meslektaşımıza aday öğretmenlik seminerleri düzenlenmektedir.

Gerçekleştirilen seminerlerde ; "Afet Eğitimi", "Dünden Bugüne Öğretmenlik", "Gelişmiş Ülkelerin Eğitim Sistemleri", "Kaynaştırma Yoluyla Eğitim Uygulamaları", "Demokrasi Serüveni ve 15 Temmuz Süreci" "Öğretmenlik Elektronik Uygulamaları", "Etkili İletişim ve Sınıf Yönetimi" ve "İnsani Değerlerimiz ve Öğretmenlik Meslek Etiği" gibi başlıklar hakkında öğretmenlerimize eğitimler veriliyor.

16.11.2019 Cumartesi günü yapılan seminer çalışmalarına İl Millî Eğitim Müdürü Muammer ÖZTÜRK ve Müdür Yardımcısı Arif KIRKPINAR katıldı. Aday öğretmenlerimizle bir araya gelmenin mutluluğunu dile getiren ÖZTÜRK, eğitimin temelini sevgi ve merhamet duygusunun oluşturduğunu belirterek, eğitim ailemize katılan meslektaşlarımıza başarılar diledi.

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.