ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ahmet Mecbur Efendi Bilim ve Sanat Merkezi "4. Geleneksel Yıl Sonu Sergileri ve Konseri"

Ahmet Mecbur Efendi Bilim ve Sanat Merkezi

 

Ahmet Mecbur Efendi Bilim ve Sanat Merkezi yıl sonu etkinlikleri kapsamında Görsel Sanatlar ve Destek Atölyesi öğrencilerinin hazırlamış olduğu sergi açıldı. Serginin akabinde müzik öğrencilerinin hazırlamış oldukları geleneksel yıl sonu konseri yapıldı. Düzenlenen programa İl Milli Eğitim Müdürü Muammer ÖZTÜRK, Sayın Valimizin eşleri Seval AKTAŞ Hanımefendi, İl Müdürleri, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı, Şube Müdürleri, Kurum Yöneticileri öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı. Kurum Müdürü İbrahim GÖKMEN açılış konuşmasında, " Bir yıllık emeğin ürünü olan sergiler ve konser hakkında bilgiler verdi. Ayrıca faaliyetlerinin giderek arttığını, öğrencilerin severek katılım sağladığını ve böylesi çalışmaların öğrencilere sosyal beceriler kazandırdığını" ifade etti.

 İl Milli Eğitim Müdürü Muammer ÖZTÜRK ve Seval AKTAŞ Hanımefendi, sergide bulunan tüm çalışmaları tek tek inceleyerek çalışmalar hakkında öğretmen ve öğrencilerden bilgi aldı. Konser sonrası Seval AKTAŞ Hanımefendi tarafından Gülçin BULANIK, İlkem KARAKÜLAH ve Niran ÜÇÜNCÜ öğretmenlerimize çiçekleri takdim edildi. İl Milli Eğitim Müdürümüz Muammer ÖZTÜRK tarafından öğretmen ve öğrencilerimize katılım belgeleri verildi.

Emeği geçen öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve idarecilerimize teşekkür ediyoruz.

 

14-06-201914-06-201914-06-2019

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.