ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ahmet Mecbur Efendi Bilim ve Sanat Merkezi Avrupa Yolunda

Ahmet Mecbur Efendi Bilim ve Sanat Merkezi Avrupa Yolunda

Bu yıl iki AB Projesi ile Türkiye Ulusal Ajansından hibe almaya hak kazanan Ahmet Mecbur Efendi Bilim ve Sanat Merkezi, hareketli bir hafta geçiriyor. Aynı anda iki ülkeye ziyaret gerçekleştiren proje ekibi yoğun bir çalışma temposunda.

Kurum Müdürü Murat ÇAKMAK “Proje hareketliliklerimiz tüm hızıyla devam ediyor. Planlanan süreler içinde ve planlandığı şekliyle süre gelen proje yönetim sürecimizden son derece memnunuz, arkadaşlarımızın dönüşte yapacakları bilgilendirme toplantıları ile inşallah deneyim paylaşımında bulunacağız.

Projeler koordinatörü Elif GENÇ ise “İngiltere’nin Londra Şehrinde yaptığımız iş başı gözlem, eğitim noktasında çıtayı belli bir noktaya getirmiş projenin bir ülkede gerçekleştiriliyor olması hasebi ile son derece önemlidir. İş başı gözlem ve kurslarımız bundan sonraki süreçte Hollanda, Almanya ve Portekiz’de de devam edecektir.  Romanya’daki ekibimiz ise, şuanda ikinci projemiz için hazırlık ziyaretinde bulunmaktadır, Haziran ayında yine Romanya’da yapılacak olan proje hareketliliğimize meslektaşlarımızı götürmeyi amaçlıyoruz. Yurt dışı hareketlilikler risk kabul etmez. Bu noktada asgari şartları kontrol etmek ve proje süreçlerini netleştirmek için bu ziyareti gerçekleştiriyoruz. “ dedi.

 

23-05-201823-05-2018

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.