ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ahmet Mecbur Efendi Bilim ve Sanat Merkezi "Siber Güvenlik Eğitimi ve Teknofest"

Ahmet Mecbur Efendi Bilim ve Sanat Merkezi

Savunma Sanayii Başkanlığına bağlı Türkiye Siber Güvelik Kümelenmesi ve Milli Eğitim Bakanlığı BİLSEM koordinasyonunda Ankara'da düzenlenen "Siber Güvenlik Eğitimi" ne öğrencilerimizden Can Pusat DİNÇER ve Mehmet Fatih AKÇAKAYA katıldılar. Kurum Müdürü İbrahim GÖKMEN ve Müdür Yardımcısı A.Tuğrul DEĞİRMENCİ tarafından Türkiye Siber Güvenlik Kümelenmesi Başkanı tarafından öğrencilerimize gönderilen Katılım Belgeleri takdim edildi.

Akabinde velilerimizin de yoğun katılımıyla, TEKNOFEST finaline kalan ve kurumumuzu temsil eden öğrencilerimiz Eylül SANAR ve Mehmet Fatih AKÇAKAYA onlara danışmanlık yapan öğretmenimiz Emine IRMAK ERSİN'e kurum olarak Teşekkür Belgesi ve çiçek takdimi yapıldı. Kurum Müdürü İbrahim GÖKMEN, "Öğrencilerimizin bu denli gurur verici faaliyetlere katılmaları ve Ahmet Mecbur Efendi Bilim ve Sanat Merkezi olarak buna öncülük ediyor olmamız kurumumuz ve Çankırı adına gurur vermektedir. Türkiye'nin Teknoloji Hamlelerinde daima bizlerde yer alacağız çalışmalarımıza gücümüzü ve gayretimizi artırarak devam edeceğiz." dedi.

Emeği geçen öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve idarecilerimize teşekkür ediyoruz.

09-10-201909-10-2019

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.