ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ahmet Mecbur Efendi Bilim ve Sanat Merkezinden Sanal Sergi

Ahmet Mecbur Efendi Bilim ve Sanat Merkezinden Sanal Sergi

Salgın sebebiyle sergiler de sanal ortamlara taşındı. Bu doğrultuda Ahmet Mecbur Efendi Bilim ve Sanat Merkezi resim alanı öğrencilerimizin bütün bir dönem boyunca  yapmış olduğu eserler sanal ortamda sergileniyor.

 

Konu ile ilgili Ahmet Mecbur Efendi Bilim ve Sanat Merkezi Müdürü A.Tuğrul DEĞİRMENCİ, " Salgın sebebiyle yeni alışkanlıklar ediniyoruz. Öğrencilerimiz bütün bir dönem boyunca çalışıp ortaya eserler çıkardılar. Salgın döneminde olmamızın bu eserleri sergilemeye engel olmayacağını düşündük. Bu amaçla öğrencilerimizin eserlerini kapsayan bir sanal sergiyi vatandaşlarımızın beğenisine sunduk." dedi.

 

Hala izlenimde olan ve çok sayıda izleyici ile buluşturulan sergiye https://www.artsteps.com/view/5ffe1356577d235c03817d12?currentUseradresinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Sergiye eserleri ile katkı veren kıymetli öğrencilerimizi ve öğrencilerimize yol gösteren idareci ve öğretmenlerimizi tebrik ederiz.

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762801800, 03762801900

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.