ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Aile Okulu Eğitimleri Başladı

Aile Okulu Eğitimleri Başladı

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından velilere yönelik 8 ayrı başlık altında uygulamaya konulan "Aile Okulu Projesi" kapsamında kurslar açılmaya başlandı. Proje ile eğitim öğretim faaliyetlerinde öğretmen, öğrenci ve veli işbirliğinin artırılması hedefleniyor.

            Aile içi iletişim, çatışma ve stres yönetimi, bilinçli teknoloji kullanımı gibi önemli konuların gündeme alındığı proje faaliyetleri İlimiz Nurettin OK Halk Eğitimi Merkezi bünyesinde devam ediyor. Alanında uzman öğretmenler ve eğitmenler tarafından verilen kurslara velilerimizin katılım sağlaması büyük önem arz etmektedir.

            Çankırı İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İlker KENDİR ve Şube Müdürü Duygu HAMLI, Aile Okulu Projesi kapsamında İlimiz Nurettin Ok Halk Eğitimi Merkezi bünyesinde Karatekin İlkokulunda açılan "Aile Okulu Eğitimi" kursunu ziyaret ettiler.  Ziyaret kapsamında velilerle bir dizi görüşme gerçekleştiren Müdür Yardımcısı ve Şube Müdürü, eğitim öğretim yılı içerisinde yapılacak faaliyetler hakkında kursiyerlere bilgi verdiler.

28-09-202228-09-202228-09-2022

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.