ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Anadolu Masalları Resim Yarışması Düzenleniyor

Anadolu Masalları Resim Yarışması Düzenleniyor

Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğümüz ve UNESCO Türkiye Milli Komisyonu Eğitim ve Somut Olmayan Kültürel Miras Komitesi ile iş birliğinde çocuklarımıza yönelik olarak Anadolu Masalları Projesi yürütülmektedir.

Anadolu Masalları projesi kapsamında ilimiz genelinde resim yarışması düzenlenecektir. Yarışmaya katılmak için çocuklarımız, dinlediği veya okuduğu bir Anadolu masalını resim çizerek veya masalın özünü yansıtacak bir fotoğraf çekerek ilgili adrese yollaması yeterli olacaktır. İl Millî Eğitim Müdürlüğümüzün koordinesinde düzenlenecek olan etkinliğe bütün kademelerdeki öğrencilerimiz katılım sağlayabileceklerdir.

Etkinliğe katılım sağlayacak öğrencilerimiz resimleri istedikleri boyutta ve istedikleri boyama tekniği ile yapabilecekler. Çocuklarımız yaptıkları resimlerin ön kısmına isim soy isim, okul bilgileri gibi notları yazmamaları gerekmektedir.

Resim çalışmalarını 20.06.2021 tarihine kadar @anadolumasallaricankiri instagram adresine ulaştırılabilirsiniz. Değerlendirmeler sonucu uygun bulunan resim çalışmaları @anadolumasallaricankiri instagram adresinde yayınlanacaktır.

Etkinliğe katılım sağlayacak öğrencilerimize şimdiden teşekkür ederiz.

11-06-2021

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.