ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Anaokulları Yöneticileri ile Özel Eğitim Hizmetleri Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Anaokulları Yöneticileri ile Özel Eğitim Hizmetleri Değerlendirme  Toplantısı Yapıldı

İl merkezindeki okul öncesi eğitim kurum müdürlerimiz ile 'Anaokullarında Özel Eğitim Hizmetleri' konulu bilgilendirme toplantısı yapıldı. Toplantıya İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İlker KENDİR,  Şube Müdürü Muhsin CESUR, Çankırı Şehit Yusuf Çelik Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürü Çelebi ÇAĞLAYAN, Müdür Yardımcısı Gürkan KÜÇÜK ve Özel Eğitim Hizmetleri Bölüm Başkanı Ahmet Mükerrem ÜNAL ile anaokulu  müdürleri katıldı.

          Çankırı Şehit Yusuf Çelik Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü salonunda yapılan toplantıda özel eğitim hizmetlerinin önemi, okul öncesi dönemde bulunan öğrencilerin eğitsel değerlendirme ve okullara yönlendirme aşamaları hakkında bilgilendirme yapıldı. Bu sürecin daha sağlıklı ve etkili işlemesi için fikir alışverişinde bulunuldu. Toplantı okul öncesi dönemde özel eğitim hizmetlerinin etkinliği ve veriminin artırılması konusunda yapılan paylaşımlar açısından son derece faydalı olmuştur. 

            Katılım sağlayıp emek veren tüm yöneticilerimize teşekkür ederiz. 

15-10-202115-10-202115-10-2021

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762801800, 03762801900

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.