ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Atatürk İlkokulu Öğretmenlerimizden Bengü SARIKAYA TAŞTAN 3 Önemli Başarıya İmza Attı

Atatürk İlkokulu Öğretmenlerimizden Bengü SARIKAYA TAŞTAN 3 Önemli Başarıya İmza Attı

Atatürk İlkokulu öğretmenlerinden Bengü SARIKAYA TAŞTAN'ın  koordine etmiş olduğu "İleri Dönüşüm Oyuncakçısı Projesi" Okul Gelişim Faaliyetleri kapsamında değerlendirmeye alınmıştır.

 

Öğretmenimizin projesi,  Bakanlığımıza bağlı devlet okullarının kullanımına açılacak, böylelikle ülkemizde eğitim öğretim faaliyetlerini yürüten bütün okullarımız İleri Dönüşüm Oyuncakçısı Projesi'nden faydalanacaktır

 

Bengü SARIKAYA TAŞTAN Sabancı Üniversitesi ve Sabancı Vakfı'nın desteği ile düzenlenen, Bakanlığımızın da yakinen takip ettiği ve katılım gösterdiği "17. Eğitimde İyi Örnekler Konferansı"na İleri Dönüşüm Oyuncakçısı" projesi ile sözlü sunum ile katılım sağlamaya hak kazanmıştır. Her yıl Sabancı Vakfı'nın ev sahipliği yaptığı bu konferans, bu yıl COVID-19 salgını dolayısıyla yüz yüze gerçekleşemedi ve konferans dijital ortama taşındı. Açılışına Milli Eğitim Bakanımız  Sayın Ziya SELÇUK' un da katıldığı bu konferansa öğretmenimiz Bengü SARIKAYA TAŞTAN dijital ortamda katılım sağladı.

 

Bunların yanında öğretmenimiz Bengü SARIKAYA TAŞTAN "Hedefe Yürüyorum" isimli materyali ile İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlemiş olduğu "2.Ulusal Öğretmenler Arası Yenilikçi   Öğretim Materyalleri Tasarım Yarışması"na katılım sağlamıştır. Materyal okul öncesi kategorisinde İstanbul İl Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından seçilerek İstanbul'da düzenleneceği planlanan sergiye ilimizi temsilen katılmaya hak kazanmıştır. Aynı zamanda materyal nihai değerlendirme sürecine alınmıştır.

 

Başarılarından dolayı okul yöneticilerimizi ve  öğretmenimiz Bengü SARIKAYA TAŞTAN'a teşekkür ederiz.

 

10-09-202010-09-2020

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.