ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Atatürk Ortaokulu Velileri Evlatları İçin Kitap Okuma Programında Buluştular

Atatürk Ortaokulu Velileri Evlatları İçin Kitap Okuma Programında Buluştular

İlimiz Atatürk Ortaokulu tarafından "Okuyan Okul Atatürk" sloganından hareketle "Kitapta Anlam Bulanlar" ismiyle güzel bir çalışma başlatıldı.

           

            Proje çalışmaları kapsamında, velilerin katılımı ile düzenlenen kitap tahlil çalışmaları akabinde, velilerin katılım sağladığı okuma grubu ile de bir çalışma gerçekleştirildi.

 

Veli grubu ile ilk okuma etkinliğini gerçekleştiren Atatürk Ortaokulu yönetici ve öğretmenleri,  Doğan Cüceloğlu tarafından kaleme alınan "Geliştiren Anne-Baba" kitabını tahlil ettiler. Annelerin etkin katılım gösterdiği kitap okuma ve tahlil programında, veliler  fikir alışverişinde bulunarak, kitaba dair uzun soluklu sohbet gerçekleştirdiler.

 

             Atatürk Ortaokulu öğretmenleri Özlem Çağlar ve Selin Erdoğan tarafından organize edilen kitap okuma ve tahlil programından oldukça memnun kaldıklarını dile getiren veliler, etkinlik sayesinde çocuklar ile daha etkili ve verimli iletişim kurabildiklerini dile getirdiler.

07-05-202407-05-202407-05-2024

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762801800, 03762801900

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.