ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bakanlığımızdan Meslek Lisemize Başarı Belgesi

Bakanlığımızdan Meslek Lisemize Başarı Belgesi

Bakanlığımızdan Meslek Lisemize Başarı Belgesi

İlimiz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi salgın sürecinde çalışmaları ile herkesin takdirini toplamıştı. Lisemiz salgın sürecinde dezenfektan, maske, tek kullanımlık tulum, yüz siperliği, yeni hastanelerimizin yapımında ihtiyaç duyulan elektrik ve elektronik malzemeler üretiminde büyük rol oynadı.

Bu sebeple emekli olan Okul Müdürümüz İsmail KARABASMAZ, Müdür Yardımcımız Nilgün KAYA ve Bekir Engin UYSAL, Kimya Alan Şefi Emine DEMİRCİ, Kimya Atölye Şefi Ülgen ÖMÜR, Elektrik Elektronik Alan Şefi Alim Emre DERELLİ ve Elektrik Elektronik Atölye Şefi Kasım KARATEKİN'e müdürlüğümüz toplantı salonunda Başarı Belgeleri takdim edildi.

Başarı Belgesi Takdim töreninde konuşan ÖZTÜRK, " Meslek Liselerimizin bu süreçte yaptıkları hiçbir zaman unutulmayacak. Meslek Liselerimizin üretimin temel taşını oluşturma konusunda yüreklendirilmeleri adına sürekli çalışmaktayız. Öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve idarecilerimize yapmış oldukları çalışmalardan dolayı teşekkürlerimi sunuyorum." dedi.

18-12-2020

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762801800, 03762801900

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.