ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Berceste" Dergisi 3. Sayısı Yayındaİl Milli Eğitim Müdürlüğü Nevzat Ayaz Sosyal Bilimler Lisesi E- Dergisi "E-Berceste"nin yeni sayısı çıktı. Dijital platformlarda etkisini artırmaya devam eden Nevzat Ayaz Sosyal Bilimler Lisesi, "Berceste" adıyla yayın hayatına devam eden elektronik dergisinin yeni sayısını okurların beğenisine sundu.

Nevzat AYAZ Sosyal Bilimler Lisesi bünyesinde gerçekleştirilen bilimsel, sosyal ve sanatsal etkinliklerin yer aldığı elektronik dergi Berceste'nin bu sayısında birçok farklı konuya değinildi. Çankırı Karatekin Üniversitesi ile imzalanan eğitimde işbirliği protokolü kapsamında dergide kendilerine büyük destekler sunulduğunu ifade eden Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Fatih UYSAL, bu yolculuğa "Sosyal Okul, Sosyal Üniversite" temasıyla başladıklarını aktardı.

Berceste Elektronik derginin bu sayısında, meslek hedeflerinin belirlenmesi, kripto paralar ve sosyal medya etkisi, İngilizce sayfası gibi güncel ve akademik konular ele alınırken, edebiyat dolu satırlara da yer verildi. Dergide ayrıca, Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Harun ÇİFTÇİ ile üniversite faaliyetlerini ve çalışmalarını konu alan röportajda yerini aldı.

Elektronik dergi E-Berceste'nin hazırlanmasında emeği geçen yönetici, öğretmen ve öğrencileri tebrik eder, yayın hayatlarında başarılar dileriz.

Berceste dergisi 3.sayısına ulaşmak için TIKLAYINIZ

07-12-2022

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.