ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
BİLSEM'e gelen Çorbayı İçer
![BİLSEM'e gelen Çorbayı İçer](/meb_iys_dosyalar/2020_01/14133941_1.jpg)
Ahmet Mecbur Efendi Bilim ve Sanat Merkezinde eğitim gören öğrenciler okullarındaki eğitim bittikten sonra BİLSEM'e gelerek geç saatlere kadar kurumda eğitim faaliyetlerini sürdürmektedirler. Eğitim-öğretim yılının 1. döneminin son haftası, öğrencilerle dönemin değerlendirmesi yapılarak, çorba ikramında bulunuldu. Çorba ikramından memnun kalan öğrenciler, idareci ve öğretmenlerine teşekkürlerini ifade ettiler.