ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çankırı Belediyesi ile İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz Arasında Yerli ve Millî Üretim Mesleki İşbirliği Protokolü İmzalandı

Çankırı Belediyesi ile İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz Arasında Yerli ve Millî Üretim Mesleki İşbirliği Protokolü İmzalandı

         Milli Eğitim Müdürlüğümüz, ortak iş birliği protokolleri ve ilimizde eğitimin kalitesini artırmak adına proje geliştirme çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda Çankırı Belediyesi ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şehit Mehmet Ata Mesleki ve Teknik Anadolu  Lisesi işbirliğiyle Yerli ve Millî Üretim Mesleki İşbirliği Protokolü imzalandı.

            Protokole Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk, Şehit Mehmet Ata Mesleki Teknik Lisesi Okul Müdürü Emrah Olkaç imza attı.

       Protokol ile Şehit Mehmet Ata Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde eğitim gören öğrencilerin yerli ve milli üretim yapabilmeleri ve Çankırı İline ait coğrafi işaretli ürünlerin üretiminin yapılabilmesi amaçlanmaktadır. Üretimler Çankırı Belediyesi programı kapsamında Okul ile işbirliği içerisinde gerçekleştirilecektir.Çankırı İl Millî Eğitim Müdürlüğü, Okul ve Çankırı Belediyesi işbirliğinde; her türlü yerli ve mili üretim ile yeni teknik ve yöntemlere dayalı deneyim paylaşımı işbirliğini kapsamaktadır. Protokol ile Belediyenin uygun göreceği mekan ve zamanlarda lise öğrencilerimizin buluşmaları, belediye imkanlarından yararlanmaları da sağlanacaktır.

            Protokolün öğrencilerimiz ve okulumuz için hayırlı olmasını dileriz.

23-11-202123-11-202123-11-2021

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.