ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çankırı Belediyesi ve İl Millî Eğitim Müdürlüğü Arasında Ara Tatil İşbirliği Protokolü İmzalandı

Çankırı Belediyesi ve İl Millî Eğitim Müdürlüğü Arasında Ara Tatil İşbirliği Protokolü İmzalandı

"Yeni Eğitim-Öğretim Çalışma Takvimi Modeli" kapsamında Bakanlığımız ara tatil uygulamasını başlatıyor. Bu kapsamda 18-22 Kasım tarihleri arasında öğrenciler için hazırlanan etkinliklerle, eğitim-öğretimi destekleyici faaliyetler gerçekleştirilecektir.

Faaliyetlerin gerçekleştirilebilmesi için Çankırı Belediyesi ile Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz işbirliği protokolü imzaladılar. Protokole göre Millî Eğitim Bakanlığımıza bağlı özel/kamu okullarımızda uygulanacak olan ara tatil döneminde yapılacak faaliyetlere Belediyemiz destek olacaktır.  Müzeler, Cam Teras, Tuz Mağarası ,  FSM Çocuk Akademisi  vb. yerlerden ara tatil döneminde öğrencilerimizin ve velilerinin ücretsiz yararlanmalarının sağlanması gibi destekler bulunmaktadır.

Çocuklarımıza milli ve manevi değerlerimizi benimsetmek, ahlaki gelişimlerine destek olmak, kendileriyle barışık, sorumluluklarını bilen, çevresine duyarlı ve geleceğe umutla bakan nesiller yetiştirmek adına yürütülen çalışmalarda eğitim camiamıza destek olan Çankırı Belediyemize teşekkür ederiz.

15-11-201915-11-2019

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.