Çankırı Lisesi Badminton Kız Takımı Yarı Finale Yükseldi
![Çankırı Lisesi Badminton Kız Takımı Yarı Finale Yükseldi](/meb_iys_dosyalar/2019_03/14133247_PHOTO-2019-03-13-08-38-22.jpg)
İlimizde yapılan Lise Genç Kızlar Badminton İl Birinciliği müsabakalarında il birincisi olan Çankırı Lisesi sporcularımız , ilimizi temsilen 8-10 Mart tarihleri arasında Sinop’ta yapılan turnuvaya katılmaya hak kazanmış olup, bu turnuvada sporcularımız birinci olmuştur. Çankırı Lisesi Badminton takımı 11-14 Nisan 2019 tarihleri arasında Erzincan’da yapılacak olan yarı final müsabakalarına katılmaya hak kazanmıştır.
Emeği geçen öğrencilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ediyor, yarı final müsabakalarında takımımıza başarılar diliyoruz.