ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çankırı Lisesi Özel Misafirlerini Ağırladı

Çankırı Lisesi Özel Misafirlerini Ağırladı

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Çankırı Lisesi en özel misafirlerine kapılarını açtı. 3 Aralık Engelliler Haftası nedeniyle düzenlenen etkinlikte Çankırı Lisesi pansiyonunda kalan öğrenciler, İsmet İnönü Ortaokulu  özel eğitim sınıfı öğrencilerini ağırladı.

                Bir tebessüm ile dünyayı güzelleştiren Özel öğrencilere Çankırı Lisesi Müzik Öğretmeni Cemre Arslan ve Müzik Kulübü öğrencileri müzik dinletisi hazırladılar. Müzik dinletisinin ardından Çankırı Lisesi pansiyon öğrencilerinin sergilediği tiyatro gösterisi minikler tarafından büyük beğeni topladı. Okul Müdürü Güngör Çalışkan da İsmet İnönü Ortaokulu Özel Eğitim sınıfı öğrencilerine eşlik ederek, samimi bir sohbet gerçekleştirdi. Çeşitli ikramların da yapıldığı etkinlik renkli görüntülere sahne oldu.

                Etkinlikle ilgili konuşan okul yönetici ve öğretmenleri, çok özel misafirlerine kapılarını açtıklarını belirterek, 3 Aralık Dünya Engelliler Haftası nedeniyle farkındalık oluşturmak istediklerini ifade ettiler. Amaçlarının, özel bireylerin yaşam zorluklarında yanlarında olmak ve asıl engelin sevgisizlik olduğunu yansıtmak olduğunu dile getirdiler.

29-12-202229-12-202229-12-202229-12-2022

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762801800, 03762801900

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.