ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çankırı Lisesinde Veli Buluşması Gerçekleştirildi

Çankırı Lisesinde Veli Buluşması Gerçekleştirildi

İl Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından aylık olarak gerçekleştirilen Veli Buluşmalarının Ocak ayı toplantısı 07.01.2020 tarihinde Çankırı Lisesinde İl Millî Eğitim Müdürü Muammer ÖZTÜRK başkanlığında Okul Müdürü Güngör ÇALIŞKAN, öğretmenler ve velilerin katılımlarıyla gerçekleştirildi.

İl Millî Eğitim Müdürü ÖZTÜRK ilimizde yürütülen eğitim ve öğretim faaliyetleri hakkında velilere bilgi verdi. Öğrenci, veli ve öğretmen işbirliğinin eğitim öğretim faaliyetlerinin verimli geçmesi açısından büyük bir öneme sahip olduğunu vurgulayan ÖZTÜRK, bu işbirliğinin artırılması konusunda çalışmaların devam ettiğini belirtti. ÖZTÜRK yaptığı konuşmada, "Başarı kriteri olarak sadece akademik başarı şartı çok sağlıklı değil, çocuklarımızın ahlâklı bir birey olarak yetişmesini de büyük bir başarı olarak görmeliyiz." dedi. Devamında katılımcıların konular ile ilgili soru, görüş ve önerileri alındı.

Toplantıya katılım sağlayan velilerimize teşekkür ederiz.

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.