ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çankırı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemize Belge Takdimi

Çankırı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemize Belge Takdimi

Dünya genelinde yaşanan salgın sebebiyle ülkemiz genelinde eğitim ve öğretim faaliyetleri yürüten Meslek Liselerimiz ve ilimiz özelinde Çankırı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemiz adeta fabrika gibi çalışarak ilimiz ve çevre illerin dezenfektan, çamaşır suyu, yüzey temizleyici gibi hijyen malzemelerinin üretimi ve dağıtımında kritik bir rol oynadı.

Ülke genelinde AR-GE faaliyetlerinde bulunarak ihtiyaçlara anında cevap vererek, üretim için  Meslek Liselerimizin ne denli önemli olduğunu bir kez daha gözler önüne serdiler. Bu kapsamda yapmış oldukları özverili çalışmalar ve değerli katkılardan dolayı Bakanlığımız Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğümüz, Çankırı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ne sürece katkılarından dolayı bir teşekkür belgesi düzenledi.

Okulumuza belgeyi İl Milli Eğitim Müdürü ÖZTÜRK Müdürlüğümüzde takdim etti. ÖZTÜRK, " Zor dönemlerde yapmış olduğunuz katkıları bu millet unutmayacaktır. Üretimin temelini temsil eden okulumuz çalışanlarına, öğrencilerine teşekkür ediyorum." dedi.

 

20-11-2020

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.