ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Çankırı Milletvekilimiz Sayın Salim ÇİVİTCİOĞLU ve Çankırı Ak Parti Teşkilatı Kurumumuzu Ziyaret Ettiler
![Çankırı Milletvekilimiz Sayın Salim ÇİVİTCİOĞLU ve Çankırı Ak Parti Teşkilatı Kurumumuzu Ziyaret Ettiler](/meb_iys_dosyalar/2020_07/29084444_DSC_0037.jpg)
Çankırı Milletvekilimiz Sayın Salim ÇİVİTCİOĞLU, İl Başkanı Abdulkadir ÇELİK, İl Genel Meclis Başkanı Mustafa ÇIBIK ve Merkez İlçe Başkanı Bahri KILIÇ kurumumuza nezaket ziyaretinde bulundular. Ziyarette 2020-2021 eğitim öğretim yılı öncesinde yapılan hazırlık çalışmaları değerlendirildi. Eğitime olan destekleri ve kurumumuza olan ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ederiz.