ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çankırı Nurettin Ok Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Kurs Kayıtlarımız Başlamıştır

Çankırı Nurettin Ok Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Kurs Kayıtlarımız Başlamıştır

Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğümüzün öncülüğünde Halk Eğitimi Merkezlerince köylerde ve mahallelerde düzenlenen genel, meslekî ve teknik kurslarda, vatandaşların kişisel ve meslekî bilgi ve deneyimleri artırılarak sosyal duruş veya ekonomik değer kazanımlarına katkıda bulunulmak amacıyla "Her Yerde, Her Zaman ve Herkes İçin Eğitim" ilkesiyle yürütülen hayat boyu öğrenme faaliyetleri kapsamında 72 alanda toplam 3.749 kurs programı çerçevesinde vatandaşların talep ve tercihi doğrultusunda kurs kayıtları başlamıştır.

Vatandaşlarımızın önceden olduğu gibi bugünde ilgi istek ve ihtiyaçlarına göre merkezimizde kurslar açılabilmektedir. Katılımcılar kurslarımızdan ücretsiz olarak yararlanabilirler. Kurslarımız alanında uzman eğitimcilerimiz tarafından verilmektedir. Derslere katılan kursiyerlere katılım belgesi düzenlenmektedir. Kurslarımıza katılım için vatandaşlarımızın Çankırı Nurettin Ok Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğüne müracaat etmeleri gerekmektedir.

Kamuoyuna saygıyla duyrulur.

09-09-2021

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.