ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çankırı ÖDM Koordinesinde Soru Hazırlama Çalışması Gerçekleştirildi

Çankırı ÖDM Koordinesinde Soru Hazırlama Çalışması Gerçekleştirildi

Çankırı Ölçme Değerlendirme Merkezi tarafından 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı 2.Dönemi içinde, ilimiz genelinde gerçekleştirilecek Kazanım Değerlendirme Araştırmaları için hazırlıklar devam ediyor.

            Ortaokul kademesinde 6 dersten uygulanacak Kazanım Değerlendirme Araştırmaları için soru hazırlama ve redaksiyon komisyonlarımızda yer alan Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, Sosyal Bilgiler, İngilizce ile Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenlerimizin katılımıyla soru hazırlama çalışması gerçekleştirildi.

            Komisyonlar, 15-16 Mart 2023 tarihlerinde Ölçme Değerlendirme Merkezi'nin toplantı salonunda bir araya geldiler. İki gün boyunca devam eden çalışmada öğretmenler yazdıkları yeni ve özgün sorular ile ilimiz soru havuzunun genişlemesini ve zenginleşmesini sağladılar.

            Komisyonlarda görev alarak fedakâr çalışmaları ile ilimizin eğitim öğretim faaliyetlerine katkıda bulunan öğretmenlerimize çok teşekkür ediyoruz.

21-03-2023

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.