ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çankırı Ölçme Değerlendirme Merkezi Okul Ziyaretlerini Sürdürüyor

Çankırı Ölçme Değerlendirme Merkezi  Okul Ziyaretlerini Sürdürüyor

Çankırı Ölçme Değerlendirme Merkezi okullarla iş birliğini daha da güçlendirmek ve ölçme değerlendirme çalışmalarını sahada gözlemlemek amacıyla okul ziyaretlerine devam ediyor. Okul ziyaretlerine Çankırı Ölçme Değerlendirme Merkezi Müdürü İbrahim TEZCAN, kurum müdür yardımcı Suna ALTINBİLEZİK ve kurum öğretmenleri katıldı.

8 Mart Salı günü Kızılırmak Ortaokulu, Kızılırmak Yalçın Koca İmam Hatip Ortaokulu ile Yapraklı Ortaokulu; 9 Mart Çarşamba günü ise Yunus Emre Ortaokulu'na yapılan ziyaretlerde, okul müdürleriyle 2021-2022 eğitim öğretim yılı birinci döneminde gerçekleştirilen il geneli araştırmaların ve MEB Kazanım Değerlendirme Uygulamasının sonuçları analiz edildi. İkinci dönem yapılması planlanan araştırma ve uygulamalar ile ilgili bilgilendirme yapıldı. Okullarda yürütülen ölçme değerlendirme faaliyetleri hakkında bilgi alındı ve tavsiyelerde bulunuldu.

Ziyaretler sonunda Çankırı Ölçme Değerlendirme Merkezi ile okullarımız arasındaki işbirliğinin daha da arttırılması hedeflenmektedir. Çankırı ÖDM tarafından okul ziyaretlerine  yıl içerisinde devam edilecektir.

10-03-202210-03-202210-03-2022

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.