ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Çankırı Pastacılar ve Aşçılar Derneğinden Kurumumuza Ziyaret
![Çankırı Pastacılar ve Aşçılar Derneğinden Kurumumuza Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2019_03/05142950_DSC_0015.jpg)
Tüm Aşçılar ve Pastacılar Konfederasyonu (TAŞPAKON) ve İç Anadolu Aşçılar ve Pastacılar Federasyonu’na (İÇANPAFED) bağlı Çankırı Pastacılar ve Aşçılar Derneği yönetimi İl Müdürlüğümüzü ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarette derneğin faaliyetleri ve hayata geçirilmesi planlanan projeler hakkında fikir alış verişinde bulunuldu.
Ziyaretlerinden dolayı Çankırı Pastacılar ve Aşçılar Derneği yönetimine teşekkür ederiz.