ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çankırı Selahattin İnal Güzel Sanatlar Lisesi Türkiye'de Bir İlke İmza Atıyor

Çankırı Selahattin İnal Güzel Sanatlar Lisesi Türkiye'de Bir İlke İmza Atıyor

Çankırı Selahattin İnal Güzel Sanatlar Lisesi bütün dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını nedeniyle, eğitim-öğretim faaliyetlerindeki mesafeyi bir nebze de olsa ortadan kaldırmak ve Güzel Sanatlar Lisesi'nin sesi olmak amacıyla bir dizi Podcast serisiyle yayına başladı.

Haftalık olarak yayınlanacak olan, belirli gün ve haftalarla ilgili konular ile okul çalışmalarının anlatılacağı özel bölümleriyle dinleyicisiyle buluşacak olan Podcast serisinin içerik  yönetmenliği ve sunuculuğunu, Edebiyat Öğretmeni Hatice GEÇİM ve Okul Müdürü Mehtap MEYDANERİ üstleniyor.

Projede kapsamında her hafta bir başka konuk ve konu ele alınacak. Programın  Müzik Direktörlüğü Mehtap MEYDANERİ ve Bağlama Öğretmeni Cemre ARSLAN, Podcast Jingle Piyano Öğretmeni Sezer DİNÇER, Kayıt/Miksaj  Gitar Öğretmeni Uğur UĞURLU, Yayın Yönetmenliği BT Öğretmeni Şafak YILMAZTÜRK, Proje Genel Koordinatörlüğü ise Okul Müdür Baş Yardımcısı Ali MEYDANERİ  tarafından yapılacak.

Çankırı Güzel Sanatlar Podcast serisinin ilk konusu  "8 Mart Dünya Kadınlar Günü"ydü. Programda okuduğu şiirle bu haftaki programımıza renk katan Okul Müdür Yardımcımız Özge BÜYÜKYAVUZ' a teşekkür ediyor, Dünyayı Güzelleştiren tüm Kadınların gününü kutluyoruz.

           

 

https://www.instagram.com/selahattin_inal_gsl/

https://www.facebook.com/selahattin.inalgsl.3

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.