ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çankırı Ticaret Borsası TOBB Fen Lisesi’ni Ziyaret Etti

Çankırı Ticaret Borsası TOBB Fen Lisesi’ni Ziyaret Etti

Çankırı Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Aslan  ve  yönetim kurulu üyeleri TOBB Fen Lisesi okulunu ziyaret etti.

Okul müdürü Nazır Şahin okul hakkında ve yapılan çalışmalar – projeler hakkında bilgi verdi. 

Nazır Şahin “Biz gelecekte yerli ve milli üretim yapacak gençleri yetiştiriyoruz. Gençlerin karar verici, tasarlayıcı ve uygulayıcı rollerde üstlenmelerine imkân sağlayarak kişisel gelişimlerine destek verilmesi  ve gençlerimizin fikirlerinin hayata geçire bilecekleri ortamlar sunuyoruz. Bu topraklarda, ortaya çıkmayı bekleyen daha binlerce başarı hikâyesi ve bu hikâyeleri besleyecek hayaller var. Yarınımızın umudu olan gençlerimizin tüm hayatları boyunca yollarını aydınlatacak meşale olmaya devam edeceğiz. Umut tohumlarını gönüllerine serpiştirdiğimiz girişimci gençlerimizle sadece ülkemizi değil dünyayı daha iyi, daha aydınlık bir yer yapacağımıza inanıyor ve bu hedefle yolumuzda ilerlemeye devam ediyoruz. Bu güne ve geleceğe umutla bakıyoruz; ilham vermeye, gençlere inanmaya ve girişimciliğin gücüne inanıyoruz. Gelecek, bu gençler ve onların verdiği ilham ile gelecek.” dedi

Çankırı Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Aslan, TOBB Fen Lisesi öğrenci ve öğretmenlerine duydukları güveni yineleyerek eğitim camiasının her zaman yanında olduklarını belirtti.

            Çankırı Ticaret Borsası Yönetim Kuruluna ziyaretlerinden dolayı teşekkür edildi.

14-03-201914-03-201914-03-201914-03-201914-03-2019

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.