ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çankırı Yeni Eğitim Öğretim Yılına Hazır

Çankırı Yeni Eğitim Öğretim Yılına Hazır

Çankırı eğitim ailesi olarak eğitim öğretim süreçlerine hazır ve eksiksiz giriyoruz.  Öğrencilerimizin yaşam alanlarının renklendirilmesi, sağlıklı ve güvenli ortamlarda eğitim öğretim faaliyetlerini sürdürebilmeleri adına 38 okul ve kurum binamızda büyüklü küçüklü onarımlar yapılırken, 11 binamızın da güçlendirme çalışmaları gerçekleştirildi. Ayrıca 18 okulumuzun doğalgaz dönüşüm iş ve işlemleri gerçekleştirilerek 2022-2023 eğitim öğretim yılına hazır hale getirildi. Güçlendirme ve onarım çalışmalarının haricinde Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak depreme karşı dayanıksız ve eski binaların yıkım işlemleri gerçekleştirilerek yeni ve modern binalar ilimize kazandırılmaya devam ediyor. İl Merkezi sınırları içerisinde yer alan Atatürk İlkokulu eski eğitim binası yıkım işlemlerinin ardından, 24 derslikli yeni eğitim binası yapımında son aşamaya gelindi. Ayrıca, Çankırı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bahçesine son derece modern, öğrencilerimizin tüm sportif faaliyetlerini gerçekleştirebilecekleri yeni spor salonu inşasında da sona gelindi.

                Yeni eğitim öğretim yılında öğrencilerimizin akademik ve sosyal olarak gelişim süreçlerine katkı sağlayacak eğitim tesislerimizin hayırlı olmasını dileriz.

Videoya ulaşmak için TIKLAYINIZ

09-09-202209-09-2022

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.