ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çankırı’da Aile Eğitimi Seferberliği

Çankırı’da Aile Eğitimi Seferberliği

Çocukların akademik ve duygusal zekâsının gelişimini desteklemek amacı ile ilimiz merkezindeki kamu kurumlarında çalışan personele yönelik, kendi görev yaptıkları kurumlarında “Evde ve İşte Etkili İletişim – Başarıda Ailenin Rolü” konulu seminerlerin ilki Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü personeline yönelik olarak verildi.

Çankırı Şehit Yusuf Çelik Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürü Çelebi ÇAĞLAYAN tarafından İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nde görev yapan anne- babalara yönelik olarak gerçekleştirilen seminere İl Milli Eğitim Müdürü Muammer ÖZTÜRK de katıldı.

Konu ile ilgili olarak İl Milli Eğitim Müdürü Muammer ÖZTÜRK ‘Anne –baba eğitimine yönelik çalışmalara çok önem verdiklerini, ailenin dâhil olmadığı eğitim sürecinin başarıya ulaşmasının çok zor olduğunu, özellikle günümüz şartlarında ailenin çocuklarına zaman ayırmasının çok daha büyük önem kazandığını ifade ederek, seminerin planlanması ve uygulamasında emeği geçenlere ve seminere katılan çalışma arkadaşlarına teşekkür etti.’

Seminer sonunda katılımcıların eğitim-öğretimle ilgili görüş ve önerilerini almak amacı ile anket uygulandı.

Seminerlerin ilerleyen günlerde gönüllülük esasına göre özel sektör ve kamu kurum ve kuruluşlarında görev yapan personellere yönelik olarak da devam ettirilmesi  planlanmaktadır.

 

 

18-01-201918-01-201918-01-2019

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.