ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çankırı'da İlk Karneyi Emin Efe KAVUTÇU Aldı

Çankırı'da İlk Karneyi Emin Efe KAVUTÇU Aldı

Çankırı Şehit Hasan Gülhan Cumhuriyet Anadolu Lisesi öğrencisi Emin Efe KAVUTÇU, sağlık durumu nedeniyle okulunda zorunlu eğitime devam edemediğinden dolayı evde eğitim hizmeti almaktadır.

Milyonlarca öğrencimiz okullarında 17 Haziran Cuma günü karne alacak.  Emin Efe KAVUTÇU ise karnesini kendi evlerinde İl Milli Eğitim Müdürü Muammer ÖZTÜRK'ün elinden aldı. Evdeki karne törenine, Okul Müdürü Ahmet YOLCU, Şehit Yusuf Çelik Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürü Çelebi ÇAĞLAYAN, Okul Rehber Öğretmeni Mehmet ACUN ve öğrencinin ailesi katıldı. Emin Efe KAVUTÇU'nun bu güzel günde yaşadığı heyecan ve sevinç, ailesini ve ziyaretçileri de çok mutlu etti.

Konu ile ilgili olarak İl Milli Eğitim Müdürü Muammer ÖZTÜRK, 'Zorunlu eğitim çağında olan ancak çeşitli sağlık nedenlerinden dolayı örgün eğitimine devam edemeyen öğrencilerimize evde eğitim hizmeti sunulmaktadır. İlimizde evde eğitim hizmetinden 2021-2022 eğitim öğretim yılında 8 öğrencimiz yararlanmaktadır. Karnelerin dağıtıldığı bu özel günde bizler de bu hizmetten faydalanan sevgili öğrencimiz Emin Efe KAVUTÇU'yu evinde ziyaret ederek karnesini ve hediyesini vermek istedik. Evde eğitim hizmetinden faydalanan tüm öğrencilerimize başarılar diler, öğrencilerimizi yetiştiren, onlara emek veren ve destek olan tüm yöneticilerimize, öğretmenlerimize ve velilerimize, çalışmalarımızda bizlerden desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür ediyor, sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir tatil dönemi yaşanmasını temenni ediyorum.' dedi.

Emin Efe KAVUTÇU'nun ailesi de evde eğitim hizmetinden çok memnun olduklarını, çocuklarının eğitimlerine devam etmesini çok istediklerini belirterek böyle bir hizmetten dolayı tüm emeği geçenlere teşekkür ettiler.

17-06-202217-06-2022

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.