ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çerkeş ve Atkaracalar İlçelerimiz Ziyaret Edildi

Çerkeş ve Atkaracalar İlçelerimiz Ziyaret Edildi

    Çerkeş ve Atkaracalar İlçelerimiz ziyaret edilerek ilçelerimizde eğitim ile ilgili yapılan çalışmalar yerinde değerlendirildi.

    Çerkeş Kaymakamı Sayın Emir Osman BULGURCU makamında ziyaret edilerek eğitime dair ilçede yapılan ve yapılabilecek çalışmalar değerlendirildi. İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Metin DEMİRBAŞ'tan ilçenin genel durumu ile ilgili bilgi alındıktan sonra okul ve kurumlar ziyaret edildi. İlçede görevli eğitim yöneticileri, öğretmenlerle bir araya gelen Öztürk, eğitim ile ilgili yapılacak çalışmalar,  ders dışı eğitim faaliyetlerinin yaygınlaştırılması, okul ve kurumların fiziki durumlarının iyileştirilmesi ve kütüphanelerin zenginleştirilmesi konularında değerlendirmelerde bulundu.

    Atkaracalar ziyareti, Kaymakam Sayın Kübra KURTOĞLU'nun  İlçe Milli Eğitim Müdürü Kadir BELEN ile birlikte makamında ziyaret edilmesi ile başladı. İlçede eğitim ile ilgili yapılan çalışmalar ve planlanan çalışmalar değerlendirildi. Okullarımızda sınıflar ziyaret edilerek öğrencilerle bir süre sohbet edildi. Öğrencilerimize kendilerine tanımaları, yeteneklerini keşfetmeleri, okumaktan asla vazgeçmemeleri ve bir hedef belirleyerek o hedef için çaba sarf etmeleri konularında tavsiyelerde bulunuldu.

07-01-202207-01-202207-01-202207-01-202207-01-2022

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762801800, 03762801900

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.