ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Dedelerimiz ve Ninelerimiz Çocuklar İçin Anlatıyor

Dedelerimiz ve Ninelerimiz Çocuklar İçin Anlatıyor

Millî Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü ve UNESCO Türkiye Millî Komisyonu iş birliğinde "Anadolu Masalları" projesi hayata geçirilmiştir. Çocukların kendi kültürel kodlarını taşıyan, onlara farklı evrenlerin kapılarını aralayan ve çocukları hayal güçlerini geliştiren masallar ile tanıştırmak için "Anadolu Masalları" projesi kapsamında ilimizde birçok etkinlik düzenlenmiş, masallar dinleyicilerle buluşturulmuştur.

Çankırı İl Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından "Anadolu Masalları" projesi kapsamında "Dedelerimiz ve Ninelerimiz Çocuklar İçin Anlatıyor" etkinliği düzenlenmiştir. Dedelerimizin ve ninelerimizin anlatacağı masallar, Çankırı Anadolu Masalları sosyal medya hesaplarından paylaşılacaktır.

Millî değerlerin hayata geçirilmesi ve çocuklarla buluşturulması amacıyla yapılan çalışmaya ait masal anlatımlarınızı cankirianadolumasallari@gmail.com mail adresine ulaştırabilirsiniz.

 

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.