ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Doç. Dr. Selman Tunay KAMER ile Tarihsel Süreçte Eğitim, Toplum ve Kültür İlişkisi Söyleşisi

Doç. Dr. Selman Tunay KAMER ile Tarihsel Süreçte Eğitim, Toplum ve Kültür İlişkisi Söyleşisi

Çankırı İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz koordinesinde Kastamonu Üniversitesi, Eğitim Fakültesi, Eğitim Bilimleri Bölümü'nde Doçent Doktor olarak görev yapan Selman Tunay KAMER ile ilimizdeki idareciler ve öğretmenlerimize yönelik "Tarihsel Süreçte Eğitim, Toplum ve Kültür İlişkisi" konulu söyleşi etkinliği yapıldı.

Söyleşide İl Millî Eğitim Müdürümüz Muammer ÖZTÜRK "Bu denli köklü ve muazzam bir tarih geçmişine sahip olan milletimizin, geçmişten günümüze eğitim ve kültür ilişkisi eğitim camiamız açısından önem arz etmektedir. Bu minvalde hocamız vasıtasıyla eğitim serüvenimizin tarihsel sürecini öğrenecek olmamız da bizlere ayrıca mutluluk vermektedir." diyerek sözü Doç. Dr. Selman Tunay KAMER' e devretti.

Program sonunda İl Millî Eğitim Müdürümüz Muammer ÖZTÜRK, Doç. Dr. Selman Tunay KAMER'e söyleşi için  teşekkürlerini ifade etti. Söyleşiye katılım sağlayan idarecilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz.

13-01-202113-01-2021

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.