ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Dostluk Koşusu Sonrasında Kurumumuza Nezaket Ziyareti
![Dostluk Koşusu Sonrasında Kurumumuza Nezaket Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2019_05/03161720_002.jpg)
Engelliler Haftası nedeniyle Şehit Yusuf Çelik Rehberlik ve Araştırma Merkezimizin organizesinde gerçekleştirilen “Dostluk Koşusu” programı sonrasında Çankırı Emniyet Müdürü Sadettin AKSOY, ÇÖZDER Başkanı Selami DEVECİ ve TÜRK BÜRO-SEN Şube Başkanı Mustafa MEMİŞ müdürlüğümüze nezaket ziyaretinde bulundular. Nezaket ziyareti nedeniyle kendilerine teşekkür ederiz.