ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Dr Refik Saydam İlkokulu Öğrencilerinden SMA Duyarlılığı

Dr Refik Saydam İlkokulu Öğrencilerinden SMA Duyarlılığı

İlimiz Dr. Refik Saydam İlkokulu öğrencileri ÇEDES Projesi kapsamında  bir yardımlaşma örneği sergilediler.

                 Muğla Valiliği Oluru ile başlatılan "Zehra'ya Hayat Ver" yardım kampanyasına (Sorgulama No: 22-1622) destek amacıyla SMA Tip 1 hastası Fatma Zehra Dağ adına yardım seferberliği yapılarak, okul çalışanları, öğrenci ve velilerin katkıları ile toplanan 10.000  TL Zehra Dağ adına açılmış olan hesap numarasına yatırıldı.

                Kampanyaya destek veren öğrenciler okul harçlıklarını Zehra'nın iyileşmesi için verdiklerini ve  Fatma Zehra'nın bir an önce iyileşmesi için dua ettiklerini belirterek yürekleri ısıttılar. Okul Müdürü Melek Dernek Dulkadiroğlu, ÇEDES projesi kapsamında yapmış oldukları bu çalışmanın son derece anlamlı olduğunu, öğrencilerinin bu tür çalışmalarla sosyal farkındalık kazandıklarını ve öğrencileri adına çok gururlandığını belirtti.

                Yardım kampanyasına destek veren Dr. Refik Saydam İlkokulu öğretmen, öğrenci ve velilerine teşekkür eder, Minik Fatma Zehra'ya acil şifalar dileriz.

 

01-11-2023

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762801800, 03762801900

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.