ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
e-Twinning ile Teknolojik ve Pedagojik Yenilik Hizmet İçi Programı İkinci Grup Öğretmen Eğitimleri Devam Ediyor
![e-Twinning ile Teknolojik ve Pedagojik Yenilik Hizmet İçi Programı İkinci Grup Öğretmen Eğitimleri Devam Ediyor](/meb_iys_dosyalar/2021_12/13165155_WhatsApp_Image_2021-12-10_at_17.41.17.jpg)
Okullarımızda e-Twinning faaliyetlerinin artması ve yaygınlaşması amacıyla, daha önce İlimizde birincisi gerçekleştirilen e-Twinning ile Teknolojik ve Pedagojik Yenilik Hizmet İçi Eğitim Programının ikincisi 6-10 Aralık 2021 tarihlerin arasında Dr Refik Saydam İlkokulu'nda gerçekleştirildi.
Eğitime katılan idareci ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz.