ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

E-Twinning Matematik Çalıştayı Düzenleniyor

E-Twinning Matematik Çalıştayı Düzenleniyor

Milli Eğitim Bakanlığınca 2022-2023 eğitim öğretim yılında ülke genelinde uygulamaya konulan Matematik Seferberliği kapsamında ilimizde Matematik Çalıştay'ı düzenleniyor.

            11-12 Ocak 2023 tarihleri arasında İlimiz Hacı Murad-ı Veli İmam Hatip Lisesinde gerçekleştirilecek Matematik etkinliğinde teknoloji ve akademik bilgilerin harmanlanarak Matematik uygulamalarına güncel bir biçimde yansıtma yolları katılımcılara aktarılacak. Çalıştay'da; ESEP Platformu, Web 2.0 Araçlarının Kullanımı, Kaliteli Etiket Kriterleri, Proje Yazımı ve güncel matematik uygulamaları üzerine tanıtım ve bilgilendirmeler gerçekleştirilecek.

E-Twinning İl Koordinatörü Duygu Hamlı, öğrencilerde Matematik dersini korku boyutundan çok eğlenceli ve sürdürülebilir bir hale getirebilmeyi amaçladıklarını belirterek, güncel ve teknolojik uygulamaların matematik ile iç içe kullanılarak kalıcılık sağlanabileceğini belirtti.

10-01-2023

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.