ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

e-Twinning Projelerinin Yaygınlaştırılması Amacıyla Web Semineri Düzenlendi

e-Twinning Projelerinin Yaygınlaştırılması Amacıyla Web Semineri Düzenlendi

e-Twinning, iletişim kurmak, işbirliği yapmak, projeler geliştirmek, paylaşmak; kısacası Avrupa'daki en heyecan verici öğrenme topluluğunu hissetmek ve bu topluluğun bir parçası olmak için, Avrupa ülkelerindeki katılımcı okullardan birinde çalışan personele (öğretmenler, müdürler, kütüphaneciler vb.) yönelik bir platform sunmaktadır. İlimiz genelinde de okullarımız çeşitli alanlarda e-twinning projeleri gerçekleştirmektedir.

Çankırı İl Milli Müdürlüğü e-Twinning Koordinatörlüğü 8 Nisan Perşembe günü e-Twinning projelerinin yaygınlaştırılması amacı ile ilimiz genelindeki öğretmenlerimize yönelik web semineri gerçekleştirdi.

Saat 20:00'de gerçekleşen seminerde bu sene yürütülen eTwinning projelerinden "İlham", "Ülkemde Bıraktığım İz", "Hands Work I Learn", "7 Bölge 7 Efsane Siz Çocuklar ile Şahane" isimli projeler eTwinning il koordinatörü Duygu HAMLI koordinesinde öğretmenlerimiz Rabia ASLAN, Hatice IŞIK, Musa DÖNMEZ ve Zeynep İNAN tarafından katılımcılara sunuldu. Seminerin bitimi ile birlikte katılımcılara katılım belgesi verildi.

Seminerin gerçekleşmesinde emeği geçen Çankırı İl Milli Müdürlüğü e-Twinning Koordinatörlüğü başta olmak üzere seminere katkı veren öğretmenlerimize teşekkür ederiz.

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.