ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EBA Akademik Destek Programını Kullanıyor muyuz?

EBA Akademik Destek Programını Kullanıyor muyuz?

11 ve 12. sınıflarımız için önemli bir hatırlatmamız var. Bakanlığımız geçtiğimiz aylarda dijital eğitim platformu EBA'da, 11 ve 12. sınıflarımız için EBA Akademik Destek programı geliştirmişti.

EBA Akademik Destek programı öğrencilerin tercih listesi ve mevcut seviyesi göz önünde bulundurularak, hangi konuyu ne kadar çalışmaları gerektiğini planlayan özel bir program.

Detaylı konu anlatım videoları, örnek sorular, çözüm videoları, testler ile önceki yıllara ait üniversiteye giriş sınav soruları ve çözümlerinin her birini EBA Akademik Destek'te bulabilmek mümkün.

Öğrencilerin performanslarını sürekli izleyerek eksik oldukları konuları anında tespit eden ve akıllı öneri sistemi sayesinde öğrencilere özel eksik giderme listeleri ile testler öneren, onların tüm konuları baştan sona tekrar çalışmalarına gerek kalmadan, öğrenciyi doğrudan, ihtiyaç duyduğu en küçük bilgi parçasına götüren EBA Akademik Destek Programını ilgili linkleri tıklayarak indirebilirsiniz.

 

Android :

https://play.google.com/store/apps/details?id=tr.gov.eba.akademikdestek&hl=tr&gl=US

İOS :

https://apps.apple.com/tr/app/eba-akademik-destek/id1477319289

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.