ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"EBA" Bu Bize Uyar!Bakanlığımız, öğrencilerimiz için çalışmaya, eğitim öğretim materyallerini çeşitlendirmeye ve günün şartlarına uygun, güncel eğitim materyallerini sunmaya devam ediyor.

Yurt genelinde öğrencilerimiz ve öğretmenlerimizin hizmetinde bulunan EBA eğitim platformunun daha verimli hale gelebilmesi adına yeni güncellemeler geldi. Öğrencilerimize akademik destek sunacak olan platform artık her öğrencimizin ihtiyacına yönelik olarak, öğrencilerimiz tarafından kendi eğitim durumlarına göre planlanabilecek. Öğrencilerimiz kendi gelişim özelliklerine göre hedef belirleyip, hedefine uygun çalışma programı planlayabilecekler. Aynı zamanda sistem, öğrencilerimizin akademik başarı durumlarına göre çalışma stratejisi geliştirecek ve çocuklarımızı belirlenen stratejiler doğrultusunda yönlendirecek.

İkinci dönemin başlaması ile birlikte yapılan güncellemelerin çocuklarımıza duyurulması, çocuklarımızın EBA kullanımı konusunda teşvik edilmesi amacı ile okul sıralarına "bubizeuyar.com" adresinin bulunduğu bilgilendirme notları yapıştırıldı. Çocuklarımız kendileri için hazırlanan bilgilendirme yapışkanlarını faydalı bulduklarını belirttiler.

04-02-202004-02-202004-02-2020

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.