ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Eğitimciler Birliği Sendikası Çankırı Şube Kadın Kolları Komisyonundan Kurumumuza Ziyaret
![Eğitimciler Birliği Sendikası Çankırı Şube Kadın Kolları Komisyonundan Kurumumuza Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2019_04/01095406_004.jpg)
Eğitimciler Birliği Sendikası (Eğitim Bir-Sen) Çankırı Şube Kadın Kolları Komisyonu Başkanı Hatice YETER ve Yönetim Kurulu kurumumuza nezaket ziyaretinde bulundular. Gerçekleştirilen ziyarette hayata geçirilmesi planlanan projeler hakkında fikir alış verişi yapıldı.
Ziyaretlerinden dolayı Eğitimciler Birliği Sendikası (Eğitim Bir-Sen) Çankırı Şube Kadın Kolları Komisyonu’na teşekkür ederiz.