ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitimde İyi Örnekler Web Sitesi Erişime Açıldı

Eğitimde İyi Örnekler Web Sitesi Erişime Açıldı

Eğitim ortamlarına ve eğitim süreçlerine yönelik olarak okul yöneticileri, öğretmenler ve öğrenciler tarafından geliştirilen iyi örnekleri ve özgün uygulamaları paylaşarak, okullar arasında bilgi ve tecrübe paylaşımına ortam hazırlamak,  iyi uygulama örneklerini yaygınlaştırmak amacıyla Ortaöğretim Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan "Eğitimde İyi Örnekler" web sitesi erişime açıldı.

Anadolu, Fen ve Sosyal Bilimler Liselerinin 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılından itibaren, kurumsal web sitesinde paylaştıkları başarı hikâyelerine, iyi uygulamalara, özgün çalışmalara, sosyal faaliyetlere, çevre ve insan duyarlılığına dair haberler hazırlanan web sitesinde yayınlanacaktır.

Web sitesinde yer alan haber paylaşım kriterlerine uygun olarak Genel Müdürlüğe iletilen haberler "Akademik Başarılar, Bilim ve Teknoloji, Kariyer ve Rehberlik, Kulüp Faaliyetleri, Kültürel ve Sosyal Faaliyetler, Okul ve Çevre İlişkisi, Okul Yöneticileri, Öğretmenler, Patent, Faydalı Model, Marka ve Tasarım, Sanatsal Faaliyetler, Sportif Faaliyetler, Toplum Hizmeti Çalışmaları, Yayınlar, Zümre Çalışmaları" başlıkları altında paylaşılacaktır.

İl, okul türü, kategori ve zamana göre filtreleme yapılabilecek olan sitede bir de beğeni butonu bulunmakta, bu sayede en çok beğenilen haberler de siteyi ziyaret edenler tarafından görüntülenebilecek.

Eğitimde iyi örnek web sitesine ulaşmak için https://ogmiyiornekler.meb.gov.tr

19-04-2022

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.