Erasmus+ Ekibii Almanya'ya Yolcu Edildi
![Erasmus+ Ekibii Almanya'ya Yolcu Edildi](/meb_iys_dosyalar/2024_05/10105936_whatsappimage20240506at08.24.48.jpg)
AB Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı Türkiye Ulusal Ajansı tarafından kabul edilen 2023-1-TR01-KA121-VET-000163536 referans numaralı Mesleki Eğitim Akreditasyonu kapsamında 9 öğrenci, 3 öğretmen nezaretinde Almanya'nın Düsseldorf şehrine uğurlandı.
Çankırı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Mobilya ve İç Mekan Tasarımı ve Kimya Teknoloji Alan öğrencileri, Şehit Mehmet Ata Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Hayvan Yetiştiriciliği ve Sağlığı Alanı öğrencilerinden oluşan Erasmus ekibi Avrupa'da staj görme imkanı bulacaklar.
Öğrenci ve öğretmenlerimizi seyahat günü yolcu eden İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk ve Müdür Yardımcısı İlker Kendir, ekibe staj ve işbaşı gözlem çalışmalarında başarılar diledi.