ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Fark Ettim Ki
![Fark Ettim Ki](/meb_iys_dosyalar/2020_05/14143304_SYTE_HABER.jpg)
Çankırı Şehit Yusuf Çelik Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü tarafından il genelinde görev yapan rehberlik öğretmenlerine yönelik on-line olarak cümle tamamlama etkinliği düzenlendi.
Salgın sürecinde birçok konuda farkındalığın arttığından hareketle yapılan etkinlikte öğretmenlere Aşağıdaki cümleyi nasıl tamamlarsınız? Bu süreçte; Fark ettim ki...
İfadesi verildi ve cümleyi tamamlamaları istendi. Gönüllülük esasına göre yapılan etkinlikte rehberlik öğretmenlerinin paylaşım yaptığı cevaplar.