ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Geceye Bir Işık Yak, Bir Cümle Bırak" Etkinliğinin Konuğu Muammer ÖZTÜRK OlduSelahattin İnal Güzel Sanatlar Lisesi tarafından uygulanmaya başlayan ve  "Geceye Bir Işık Yak, Bir Cümle Bırak" adlı online kitap okuma etkinliği serisinde bu haftanın konuğu İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Muammer ÖZTÜRK oldu.

Okul Rehber öğretmeni Seher Hacer GÜNGÖR tarafından  düzenlenen, veli, öğretmen ve öğrencilerimizin katılım sağladığı etkinlikte, katılımcılar  birlikte vakit geçirirken, okudukları kitaplar hakkında görüşlerini birbirleri ile paylaşıyorlar. Etkinlikte okunan kitaplardan bölümler paylaşılarak kitaplara  dair kültür birikimi oluşturulması hedefleniyor.

Bu hafta; Beş Sevgi Dili, İnsan Ne ile Yaşar, Satranç, Harry Potter, Çocuk Kalanlar Ülkesi, Milanoya Mektuplar, Şeker Portakalı, Chopin Üzerine Notlar, Küçük Prens, Karamazov Kardeşler, Panik Atak, Gen, Çalıkuşu, Dublorün Dilemması ve Sayın Bakanımız  Ziya Selçuk'un imzasını taşıyan Hayatın İçindeki Müfredat adlı  kitaplardan kesitlerin yer aldığı etkinlik, Sayın Milli Eğitim Müdürümüzün Geceye bıraktığı "Her Sevgi Evde Filizlenir" cümlesiyle son buldu.

Etkinliği düzenleyen okul idarecilerimize, katılım sağlayan öğrenci, veli ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz.

18-01-2021

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.