ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Geçmişten Günümüze Şifa Nağmeler Projesi

Geçmişten Günümüze Şifa Nağmeler Projesi

       Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından gerçekleştirilen "Geçmişten Günümüze Şifa Nağmeler" projesi kapsamında Çankırı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde musiki dinletisi yapıldı.

 

    Yenilikçi yaklaşımlar kapsamında yürütülen "Geçmişten Günümüze Şifa Nağmeler" projesinin musiki dinletileri etkinliklerinin ilki Çankırı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde gerçekleştirildi. Başarılı şekilde icra edilen etkinlik hastalar ve personel tarafından beğeni ile izlendi. Etkinliğe Çankırı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Dt. Seyfi Barış EKŞİ, İdari Mali İşler Müdürü Tuna DİNÇ, Okul Müdürü Ali DEMİR, Okul Müdür Yardımcısı Ersin AYDIN, Proje Öğretmenleri, 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi Müdür Yardımcıları Hatice DEMİR, Zehra KAVAK, Merkez personeli ve hastalar katıldı. Musiki icrası İsmail ÇUBUKÇU yönetiminde müzisyenler tarafından sağlandı.

 

        Tüm katılımcılara, merkez yöneticilerine ve İsmail ÇUBUKÇU ve arkadaşlarına bu güzel etkinliğe katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

05-03-201905-03-201905-03-2019

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.