ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Gelin, Çankırı’yı Bir Gün de Birlikte Temizleyelim”

“Gelin, Çankırı’yı Bir Gün de Birlikte Temizleyelim”

15 Eylül Dünya Temizlik Günü’nde Let’s Do It (Haydi Yapalım) gönüllü hareketi ile birlikte yaklaşık 80 ülkede ve binlerce şehirde aynı anda başlatılan temizlik çalışması Çankırı Belediyesi öncülüğünde Çankırı’da da yürütülecektir.

Çankırı Belediye Başkanı Hüseyin Boz’un sosyal medya hesabından çağrı yaptığı “Gelin, 15 Eylül’de Çankırı’yı Bir Gün de Birlikte Temizleyelim” kampanyasına İl Millî Eğitim Müdürlüğü olarak “Bizler de varız.” diyoruz.

Çankırı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğünün yürüttüğü kampanyaya İl Millî Eğitim Müdürlüğü olarak idarecilerimiz, öğretmenlerimiz, velilerimiz ve öğrencilerimiz ile katılım sağlanacaktır.

15 Eylül’de gelecek kuşaklara daha temiz, daha güzel bir Çankırı bırakmak için halkımızı bu duyarlı davete “Bizler de varız.” demeye bekliyoruz.

Katılmak isteyen vatandaşlar, Temizlik İşleri Müdürlüğüne ait olan 0 541 251 69 85 nolu WhatsApp hattından Belediye yetkilileri ile irtibata geçebilecektir.

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.