ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Genç Bilâller Ezan Okuma Yarışmasında Türkiye İkincisi Çankırıdan
![Genç Bilâller Ezan Okuma Yarışmasında Türkiye İkincisi Çankırıdan](/meb_iys_dosyalar/2019_04/25104048_IMG-20190422-WA0041.jpg)
Millî Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından 22.04.2019 Pazartesi günü Ankara Milli Eğitim Bakanlığı Şura Salonu´nda İmam Hatip okulları arasında düzenlenen "Genç Bilâller Ezan Okuma Yarışması"nda ilimiz Hacı Murad-ı Veli İmam Hatip Ortaokulu 7. sınıf öğrencisi Hüseyin Talha HALİLOĞLU başarılı bir performans sergileyerek Türkiye ikincisi olmuştur.
Öğrencimizi ve onu hazırlayan öğretmenlerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.