ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Genç Yetişkinlerde Aile ve Arkadaşın Etkisi Çoktur?" Konulu Münazara Yapıldı19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı 100. Yıl Kutlama Etkinlikleri Planı çerçevesinde ilimizde yürütülen münazara yarışmasının yarı finaline Nevzat Ayaz Sosyal Bilimler Lisesi ev sahipliği yaptı.

Jüri başkanlığında karşıt fikirlerin çürütülmesi esasına dayanan münazara etkinliğinde 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi genç yetişkinlerde arkadaşın daha etkili olduğunu savunurken Nevzat Ayaz Sosyal Bilimler Lisesi öğrencileri, genç yetişkinlerde ailenin daha etkili olduğunu savundu.

Yapılan etkili konuşmalarla heyecanın zaman zaman yükseldiği münazarada konuşmacılar kıyasıya yarıştı. Her iki okulun idarecileri, öğretmenleri ve öğrencilerinin de takip ettiği etkinlikte Nevzat Ayaz Sosyal Bilimler Lisesi finale adını yazdırdı.

"Atatürk'ün liderliğinde askerî dehası mı yoksa kültürel birikimi mi etkilidir?" konulu final münazarasında Nevzat Ayaz Sosyal Bilimler Lisesi ve Şehit Hasan Cumhuriyet Anadolu Lisesi karşılaşacak.

Öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik ederiz.

01-11-2019

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.